Поиск по сайту:

Пример: Как найти Лора

Расписание работы:

"Столичная клиника" работает круглосуточно, по выходным (в том числе в субботу и воскресенье). Возможен вызов врача на дом (стоимость фиксированная)! Детальней о ценах можно узнать по контактным телефонам. Столичная Клиника - это место, где можно сдать (сделать) любой анализ и не переживать сколько он стоит в Киеве.

До вище сказаного …

Comment on Консультация отоларинголога (ЛОР) онлайн by Ольга.

До вище сказаного

Ольга Also Commented

Добрий день! 2013 року було проведено тонзилектомію. Після цього горло не турбувало. Після родів (травень 2016) час від часу загострювався фарингіт. З листопада 2017 знову фарингіт плюс ГРВЗ, до нового року запалювалося 3 рази, температура при цьому 37, 1. Раз з температурою 38,5. З січня місяця збільшився лімфовузел під правою рукою без температури, сильно запалення горло, переважно з правого боку. ЛОР поставила діагноз інфекційний мононуклеоз + лікування. Спочатку лікування допомагало, але лімфовузел знову болить, горло теж. Під час лікування з’явився жовтий шарік справа знизу. Лікар каже, що запалена миндалинка, але в один день воно лопнуло і вийшов гній.зразу стало легше. А тепер знову починає запалювалося, першить в горлі. іноді пече. Не болить. Запалені лімфовузли і на шиї. Особливо болить перед місячним за 10 днів. Узі щитовидної залози в нормі. Плюс є остеохондроз шийного відділу. Мені 26 років. ШКТ в нормі.

Закладки

    -->
    Все права защищены © 2012 - Столичная клиника - диагностика, консультации специалистов, лечение в Киеве.
    Копирование разрешено при условии прямой, индексируемой ссылки на источник. Самолечение может быть опасным для вашего здоровья!
    продвижение сайтов в Киеве