Поиск по сайту:

Пример: Как найти Лора

Расписание работы:

"Столичная клиника" работает круглосуточно, по выходным (в том числе в субботу и воскресенье). Возможен вызов врача на дом (стоимость фиксированная)! Детальней о ценах можно узнать по контактным телефонам. Столичная Клиника - это место, где можно сдать (сделать) любой анализ и не переживать сколько он стоит в Киеве.

Добрий день! 2013 року було проведено тонзилектомію. Після цього горло …

Comment on Консультация отоларинголога (ЛОР) онлайн by Ольга.

Добрий день! 2013 року було проведено тонзилектомію. Після цього горло не турбувало. Після родів (травень 2016) час від часу загострювався фарингіт. З листопада 2017 знову фарингіт плюс ГРВЗ, до нового року запалювалося 3 рази, температура при цьому 37, 1. Раз з температурою 38,5. З січня місяця збільшився лімфовузел під правою рукою без температури, сильно запалення горло, переважно з правого боку. ЛОР поставила діагноз інфекційний мононуклеоз + лікування. Спочатку лікування допомагало, але лімфовузел знову болить, горло теж. Під час лікування з’явився жовтий шарік справа знизу. Лікар каже, що запалена миндалинка, але в один день воно лопнуло і вийшов гній.зразу стало легше. А тепер знову починає запалювалося, першить в горлі. іноді пече. Не болить. Запалені лімфовузли і на шиї. Особливо болить перед місячним за 10 днів. Узі щитовидної залози в нормі. Плюс є остеохондроз шийного відділу. Мені 26 років. ШКТ в нормі.

Ольга Also Commented

До вище сказаного

Закладки

    -->
    Все права защищены © 2012 - Столичная клиника - диагностика, консультации специалистов, лечение в Киеве.
    Копирование разрешено при условии прямой, индексируемой ссылки на источник. Самолечение может быть опасным для вашего здоровья!
    продвижение сайтов в Киеве