Поиск по сайту:

Пример: Как найти Лора

Расписание работы:

"Столичная клиника" работает круглосуточно, по выходным (в том числе в субботу и воскресенье). Возможен вызов врача на дом (стоимость фиксированная)! Детальней о ценах можно узнать по контактным телефонам. Столичная Клиника - это место, где можно сдать (сделать) любой анализ и не переживать сколько он стоит в Киеве.

Доброго вечора Потрібна допомога лікаря !! Донечка 4 роки, захворіла,сьогодні вже …

Comment on Консультация педиатра онлайн by Мария.

Доброго вечора
Потрібна допомога лікаря !!
Донечка 4 роки, захворіла,сьогодні вже 5-й день хвороби, розпочалося все з охриплості голосу та сильної болі в горлі, горло червоним не було.Оскільки був вечір, до лікаря не було можливості вже потрапити, полоскали відваром ромашки, спрей Інгаліпт, і Лізак. на ранок другого дня біль посилилась, охриплість голсу стала сильнішою, появився грубий «наче із труби» кашель але рідко. Без температури. Зявився насморк,густий але все висморкували. Апетит в дитини був, пили багато рідини.
Лікар прийшла ще через день, сказала Вірус. В горлі сильне подразнення але глибоко десь, і набряк через слиз. Призначили Ераспал сироп, ношпу та антигістамінне, лісобакт та тантум-верде спрей.Віброцил
два дні все пили. У дитини почався такий сильний кашель аж до рвоти тривалістю 30-40 хв, з періодичністю 2 -3 години. це був жах. Додалася сильна температура 39-39.5 яка важко знижувалась а також сильна закладеність носу яку нічим не можна було зняти. Охриплість голосу не проходить
Сьогодні я перестала давати Ераспал, почала давати Аскоріл сироп, кашель є з мокротою яку відкашлювала дочка але не часто. Але найбільша катастрофа це ніс, закладеність не проходить, при цьому насморк сильнй але густий, дихає ротом через що знову біль у горлі, голос охриплий , температура до 38.
Допоможіть порадою. Що робити як полегшити дихання та вилікувати донечку.
Дякую
Закладки

    -->
    Все права защищены © 2012 - Столичная клиника - диагностика, консультации специалистов, лечение в Киеве.
    Копирование разрешено при условии прямой, индексируемой ссылки на источник. Самолечение может быть опасным для вашего здоровья!
    продвижение сайтов в Киеве