Главная Консультации №❶ Консультация: у ребенка гипоксия

Консультация: у ребенка гипоксия

Моїй дитині вже 1 рік і 1 місяць, з народження в нас проблеми зі сном, дитина активна, дуже розумна та здібна. Проте коли спить прокидається через 15,20,30 хв з вересками і так усю ніч, в день аналогічно. можна заспокоїти тільки «цицькою», та й то не завжди, як стане верещати та викручуватися з рук що не можна втримати. Був період що ми його будили коли верещав він заспокоювався, ми знову засинали, а потім все спочатку. робили ми нейросонографію, там показало невелику гіпоксію, назначили цераксон, пили ми його 1,5 місяці, зараз даю гліцин , але все безрезультатно. Порадьте щось, бо я вже на межі нервового зриву…

лікар-Педіатр: Є велика вірогідність, що у вас є кривошия та/чи дисплазія ТБС. Медикаментозна терапія буде малоєффективною. Шукайте собі вертебролога, котрий візьметься за вашу дитинку. Гліцин — це гальмующий препарат, не гальмуйте розвиток дитини.

ми ходили на консультацію до дуже хорошого травматолога, кривошиї, та дисплазії нема. я сама реабілітолог, масаж та лфк робила йому кожен день до 6 місяців, так що це навряд.
Дякую.

Педіатр: Невелика гіпоксія та такий стан часто виникає із-за порушення роботи шийного відділу хребта, однак це не панацея. Проконсультуйтесь у декількох лікарів для постановки вірного діагнозу.


Записаться на прием к врачу можно по телефону:

Статьи по теме:

  1. Мені провели процедуру (Лигирования латексними кільцями) і видалили гемороїдальний вузол,...
  2. За последние две недели моему 2-х летнему сынишке сделали парацентез...
  3. Моему ребенку пять месяцев, на ГВ без докорма и прикорма....Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Добавить фото, заключение врача (только 1 картинка)

Описание услуги:

"Столичная клиника" проводит онлайн консультации пациентов по различным медицинским направлениям.

Услуга абсолютно бесплатна, но имеет предварительный характер (онлайн невозможно поставить диагноз или назначить лечение).

Любые рекомендации и советы опубликованные на сайте нужно согласовать с врачом! Самолечение может быть опасным для вашего здоровья. Перед использованием сайта прочитайте правила.

-->
Все права защищены © 2012 - Столичная клиника - диагностика, консультации специалистов, лечение в Киеве.
Копирование разрешено при условии прямой, индексируемой ссылки на источник. Самолечение может быть опасным для вашего здоровья!
продвижение сайтов в Киеве