Главная Консультации №❶ Консультация: тремор

Консультация: тремор

Мені 58 років. Понад рік тому я відчула тремтіння внизу гомілки і великого пальця ноги. Тремор ще не видимий на око, але резонанс на всю ліву половину тіла, включаючи підборіддя. Він наростає. Особливо відчутний після руху, ходьби. В стані нерухомості (коли довго працюю за письмовим столлом, або лежу) — він зменшується. але не зникає ніколи. Регідності м’язів, зміни почерку, закрепів, що властиві при паркинсонізмі, на разі не відчуваю. Та все ж, чи може це бути дебютом хвороби паркинсону?
Ще ніде не обстежувалась. Консультувалася по интернету з одним невропатологом з України. Він виказав цікаву думку. Він сказав, що у так званих паркинсоніків спочатку тремор візуальний, а вже потім відчутний, а в мене — навпаки. Ви згідні з такою думкою?

Невропатолог-: Цілком можливо, однак є сумніви. Невропатолог має рацію, треба провести обстеження. Для початку потрібен неврологічний статус і тільки потім робити висновки. Не ставьте собі невиліковні діагнози, бо це тільки заплутає вашого лікуючого лікаря.


Записаться на прием к врачу можно по телефону:

Статьи по теме:

  1. У меня тремор рук последние 4 года, теперь усиливается и...
  2. Мені 21 рік, і мене постійні проблеми з шкірою на...
  3. Під головкою на уздечку (більшість) и на слизові оболонці з»являються...Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Добавить фото, заключение врача (только 1 картинка)

Описание услуги:

"Столичная клиника" проводит онлайн консультации пациентов по различным медицинским направлениям.

Услуга абсолютно бесплатна, но имеет предварительный характер (онлайн невозможно поставить диагноз или назначить лечение).

Любые рекомендации и советы опубликованные на сайте нужно согласовать с врачом! Самолечение может быть опасным для вашего здоровья. Перед использованием сайта прочитайте правила.

-->
Все права защищены © 2012 - Столичная клиника - диагностика, консультации специалистов, лечение в Киеве.
Копирование разрешено при условии прямой, индексируемой ссылки на источник. Самолечение может быть опасным для вашего здоровья!
продвижение сайтов в Киеве