Главная Консультации №❶ Консультация: плохая концентрация внимания

Консультация: плохая концентрация внимания

Маю таке до вас питання, скоріше прохання дати пораду.
Мені 24 роки, хлопець, веду нормальний образ життя, в міру активний, не курю(ніколи) і дуже рідко вживаю алкоголь, у вільний час займаюсь велоспортом а також ходжу в спорт зал.
Розкажу тепер що мене турбує. Десь до років 16-18 я чомусь не звертав на це увагу або ж не було на те причин.
Помічаю , що я не можу чітко і гарно формувати свої речення, коли розмовляю з людьми. І проблему бачу в тому , що я не можу правильно підібрати слова, таке відчуття що мозг частіше підбирає синоніми до потрібних слів а ніж ті слова які справді треба. Я часто спілкуюсь і бачу як люди легко і гарно підбирають слова і словосполучення, хоча не завжди, але видно що зусиль для того щоб щось сказати і правильно сказати вони використовують в рази менше.(Ні, я не заздрю їм, я просто бачу на скільки мені складно сформувати нормальне речення, на скільки багато сил я витрачаю на це і думаю так не повинно бути , бо аби я не напружував з усіх сил свій мозг то у мене могло б вийти не речення а просто набір слів , синонімів, без будь-якої суті, абракадабра , що до речі інколи буває). Щоб краще уявити як я формую речення потрібно уявити матрицю слів. Наприклад маємо речення: «У вільний для мене час я полюбляю їздити на велосипеді і займатися легкою атлетикою.» В принципі воно досить просте й красномовне але це тому, що я мав час подумати над словами які пишу. У випадку усної розмови з людиною я міг би сказати зовсім не так , міг би вжити багато не потрібних слів , синонімів, я не дарма писав про матрицю слів бо у мене таке відчуття ніби мій мозг перед тим як сформувати речення до кожного «доречно-потрібного слова» формує матрицю подібних синонімів а потім без роздумів хапає любе слово , просто будь-яке.
Ще гірше проявляються такі симптоми коли я намагаюся просто заговорити до якоїсь людини спонтанно , тоді може взагалі вийти щось таке не зрозуміле що геть соромно, слова випадають або підбираються не правильно і не по суті моєї думки, закінчити речення дуже складно. Одним словом думка є але висловити її складно, слова скачуть.
Є ще один цікавий симптом але трішки іншого роду , коли мені щось пояснюють, важливе або не дуже , не має різниці, мій мозг ніби німіє, таке відчуття ніби створюється якась куля навкруг голови яка не дає сприйняти інформацію, аж стискає череп здається. Щось з того що мені скажуть я сприйму але в основному дуже мало.
На рахунок довгих речень то взагалі інша розмова. Мені їх взагалі дуже тяжко зібрати до кучи, в результаті можу втрати суть того, що говорив або заплутатись в словах , так і не передавши суть моєї думки. Буває як почну думати над тим яке далі слово підібрати то геть і забуваюсь що хотів сказати….потім через кілька секунд можу згадати а можу і ні.
Хотів також сказати про пам»ять , теж є певні проблеми , не можу багато чого запам»ятати , багато чого забуваю як тільки скажуть. Живу в новому будинку 10років а до цього часу ніяк не можу запам»ятати які вулиці мене оточують.Хоча щодня ходжу і часто читаю на будинках. Буває кажуть «піди в 250 кабінет зроби те то….» а я можу піти в 255 бо просто відразу забув що мені казали. Числа не тримаються, хіба що 10-20 раз відразу повторити в умі. Але це ж мука….
Але що цікаво , я можу забутись але якщо через деякий час мені знову те нагадають навіть через кілька днів чи тижнів , я сам собі кажу, Да я пам»ятаю це !! але чому забув не можу зрозуміти…! От наприклад я недавно запитав в однієї дівчини якого кольору її машина вона сказала синього але я чомусь відразу забув і вирішив через тиждень ще раз перепитати!, вона знову каже синя і я собі думаю «тож справді синя, я помню що вона це мені казала», але я не можу зрозуміти чому я не міг заново відтворити це в голові,пригадати, освіжити для самого себе, я ж на справді це знав і знаю.
Спробував пройти курс ноотропіла 800 в таблетках , по дві в день , ось уже більше місця регулярно приймаю в 9 і 13 дня , ефекту не відчуваю ніякого, навіть найменшого, здається ще гірше стало, особливо якщо сяду щось почитати , що цікаве і просто не можу бо засинаю…! Сплю в день найменше 7-8год. Лягаю о 23:45 встаю о 07:00.
Тепер підведу підсумки:
Перша проблема моя це труднощі у формуванні речення особливо довгого і підбором слів, тут повний хаос. Навіть коли наперед хочу розказати те що знаю, наприклад анекдот , то починаю плутати і не правильно підбирати слова, що просто жах. Хоча суть анекдоту помню але слова скачуть, хаотичний рух ! І я б не сказав, що коли щось розказую то нервуюсь, ні.!
………..
Друга це те що дуже тяжко сприймаю інформацію..голова переходить в режим мутності і не сприйняття.
………..
І третя , пам»ять, вже набридли оці провали. Саме гірше коли вони проявляють себе в розмові , говориш говориш і бац забув суть розмови ….а потім бац і згадав.Зайшов в гугл а що хотів знайти ,забув, а потім бац і згадав спонтанно.
_______
Ось такі 3 симптоми..!! Якщо можна дайте пораду як діяти, можливо це вроджене , можливо це щось з мізками , чи можливо дійсно я такий від природи і змінити нічого не можна.? На що це взагалі схоже?
Буду дуже вдячний за відповідь.

Невропатолог: Здравствуйте. Нарушение концентрации внимания может быть по разным причинам. Чаще всего — это нехватки микроэлементов и витаминов. Принимайте поливитамины с микроэлементами (согласно инструкции). По поводу памяти и речи — попробуйте препарат Гинго Билоба Эвалар по 1 таблетке в день.


Записаться на прием к врачу можно по телефону:

Статьи по теме:

  1. На початку липня 2012 стало погано на роботі(працюю програмістом) —...
  2. Мені 20 років, і я ще не народжувала. проходячи медогляд...
  3. Мені 28,минулого року почалося незрозуміле закладення носу виділень дуже мало...Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Добавить фото, заключение врача (только 1 картинка)

Описание услуги:

"Столичная клиника" проводит онлайн консультации пациентов по различным медицинским направлениям.

Услуга абсолютно бесплатна, но имеет предварительный характер (онлайн невозможно поставить диагноз или назначить лечение).

Любые рекомендации и советы опубликованные на сайте нужно согласовать с врачом! Самолечение может быть опасным для вашего здоровья. Перед использованием сайта прочитайте правила.

-->
Все права защищены © 2012 - Столичная клиника - диагностика, консультации специалистов, лечение в Киеве.
Копирование разрешено при условии прямой, индексируемой ссылки на источник. Самолечение может быть опасным для вашего здоровья!
продвижение сайтов в Киеве