Поиск по сайту:

Пример: Как найти Лора

Расписание работы:

"Столичная клиника" работает круглосуточно, по выходным (в том числе в субботу и воскресенье). Возможен вызов врача на дом (стоимость фиксированная)! Детальней о ценах можно узнать по контактным телефонам. Столичная Клиника - это место, где можно сдать (сделать) любой анализ и не переживать сколько он стоит в Киеве.

Все почалось приблизно 5 років тому, після того як я …

Comment on Консультация гастроэнтеролога онлайн by Ірина.

Все почалось приблизно 5 років тому, після того як я перехворіла грипом (пила багато антибіотиків), на той період я вважала себе недостатньо худою і займалась час від часу ‘’булімією’’, тобто штучно викликала рвоту,таким методом хотіла похудати. Щоправда, я не пам’ятаю чи це почалось перед розстройсвом чи вже після. Розстройство протривало місяців 4 приблизно (точно всього не памятаю бо було давно), до гастроентеролога не зверталась так як не думала що це серйозно, тоді моя лікарка — терапевт порекомендувала посидіти на дієті 4 і пропити курс пробіотиків, це трохи помогло і симптоми мої зменшились і далі було більш менш нормально, лиш деколи турбувало. Пройшло трохи часу, я вже працювала на роботі (весь цей час я викликала штучно рвоту час від часу), це була осінь 2016р. коли знову все повернулось і вже стало гірше ніж перший раз, пам’ятаю що на той час я сиділа на дієті , в основному їла овочі і фрукти і гречку, а ще як приходила з роботи знову займалась викликанням штучної рвоти, це тривало приблизно 3 місяці до вересня.
Ось як виглядав мій день : я прокидалась і в мене починав боліти живіт, в основному нижня частина, я йшла в туалет,був несформований рідкий кал (кашеподібний) , потім я виходила з хати і їхала на роботу маршруткою і там знову мене починав боліти дуже сильно живіт і здавалось що я нестримаюсь і ось ось все вийде. Приходила на роботу і йшла в туалет, після починав боліти прости живіт (нижня частина під пупцем). Потім до кінця дня вже приступів в туалет не було. Це повторювалось кожного дня і я була вимушена звільнитись бо було важко добиратись до роботи.
Після того я вирішила звернутись до лікаря і пішла спершу до своєї лікарки -терапевта, вона знову порекомендувала мені туж дієту 4, пробіотики і пропити заспокійливі – не допомогло , я прийшла до неї знову , і вона дала направлення до місцевого гастроентеролога- я зробила узд органів черевної порожнини,аналіз крові, мочі. Лікар переглянула аналізи і пропальпувала мій живіт, сказала що кишечник в тонусі і все стоїть і не рухається. Сказала що вся проблема в тому що я нервуюсь і багато переживаю що потрібно пити заспокійливі.
Після цього я вирішила змінити гастроентеролога, мені порекомендували гастроентеролога і я пішла до нього, перед цим він попросив зробити копрограму і взяти всі попередні аналізи, на прийомі пояснив мені що в мене їжа не перетравлюється і бракує ферментів і сказав пити пробіотики , пребіотики і ферменти – плюс дієта ( сказав дієта має бути така як організм вимагає тобто я сама відчуватиму від чого мені нормального , а від чого погано) – це лікування не допомогла, я знову здала копрограму і вже додатково аналіз на мікрофлору кишечника, де була виялена патогенна мікрофлора- на основі цього мені поставили діагноз синдром роздратованого кишечника- і знову лікування пробіотиками, дієтою і вже протигрибковим препаратом.
Паралельно я вирішила провіритись в проктолога – сказав що можливо причиною всього цього є глистна інвазія, спершу приписав препарат від глистів – змін не відбулось, потім я здала аналіз, виявили глисти і він написав домашній метод виведення – касторка+ коньяк+ томатний сік –проносне – результату 0. Мені легше не ставало ні від лікування гастроентеролога,ні від лікування проктолога, це вже була зима (лютий). Деколи ще й почало обкидувати на грудях , на спині, протиалергенні не допомагали, все свербіло, переважно висипало на вечір і до ранку сходило.Потім я повернулась до гастроентеролога і все розказала що була у проктолога, він знову поросив мене здати аналіз на дисбактеріоз і знову була патогенна мікрофлора, призначив препарати проти патогенної мікрофлори – результату по відчуттях 0. Потім лікар назначив копрограму – зробила я її влітку в червні 2017р – ніяких особливих відхилень не знайшли. Цей гастроентеролог продовжував мене лікувати від патогенної мікрофлори так як сказав що це грибок все зробив мені і засів міцно. Лікував антибіотиком- левоміцетин. Від цього мені стало трошки гірше . Паралельно я перевірилась в гінеколага – особливих відхилень не знайшли(результати є в аналізах).
Тоді я вирішила змінити в останнє гастроентереолога і пішла в районну лікарню до головного гастроентеролога- вона попросила заново здати аналіз на дисбактеріоз, узд. Призначила нове лікування комплексне, це був серпень — пробіотики,салофальк + дієта 4 і клізьма 50 мг з ромашки. Від цього стілець трохи став густіший і почались трошки зміни але все ж зранку були неконтрольовані позиви +деколи болі після туалету десь до години 14. Деколи бували дні що 1 раз ходила тільки , а не 2-3, вона мені пояснила що в мене не діарея,а просто нетримання через те що несформований стілець і від того біль бо рідкий стілець подразнює стінки кишечника.
Потім я прийшла знову до неї на прийом бо все ж туалети неконтрольовані може зловити в любий момент і далі рідкий стілець, вона ще раз приписала той самий курс лікування + виключити солодке взагалі, і після я здала аналіз на мікрофлору – дисбактеріозу не було вже. Я дуже зраділа і подумала що вже все, але, нажаль, як виявилось, причина не в цьому, бо мій стан не ставав кращим, все ж так само – прокидалась, починав боліти живіт, приступ до туалету і біль але це була вже не така рідка констистенція як на початку розстройства.
В той період мені порадили спробувати голкотерапію тобто можливо це походження нервового . Я пройшла курс масажів і голок – 3 тижні. Лікар приписав- антидепресанти- я почала пити їх – в мене почалась тахікардія і припинила пити їх. Результату було 0.
Потім я поїхала до Польщі і знаходилась там десь 1,5 місяці, практично весь період я сиділа на строгій дієті і почала замічати зміни, в мене майже завжди був стілець 1 раз зранку але рідкий , неконтрольований, але я всеодно боялась виходити з хати. В Польщі я їла погодинно, 3 рази в день + 2 перекуси . Сніданок – 2 яйця, вівсянка на воді без цукру, кусочок підсушеного хліба з маслом(деколи з кусочком сира ) і чай з ромашки або цикорій. Перекус – хліб з маслом або сирна запіканка без цукру. Обід – рис або пюре картопляне або рисова зупка + кусок хліба + чай або цикорій. Вечеря – домашній сир+ сметана і хлібчик підсушений з маслом. Деколи могла дозволити щось із шкідливого але в основному тільки таким харчувалось.Також час від часу ромашкові клізми.
Повернулась до України і я знову звернулась до останнього гастроентеролога , зробила узд черевної порожнини щоб виключити каміння. Лікарка сказала що можливо проблема з ферментами і я пила замалі дози. І вона мені приписала препарати для очищення печінки Гепаклін, ферменти Ерміталь 36000од, і дієту 4+пробіотик. Почала пити курс і ніяких змін не відбувалось, від гепакліну мені було погано – тошнота сильна + відрижки і таке враження що їда підходила+ вдень був 3-4 рази стілець рідкий(кашеподібний). Я не змогла допити до кінця гепаклін, а все решту допила. Змін не відбулось взагалі ніяких. Після того я вирішила попробувати просто їсти нормально, але це була помилка , мені стало гірше, якщо я їла овочі варені на наступний день могла 2-3 рази йти в туалет, а після біль живота знизу пару годин, інколи цілий день.
На теперішній час мій день виглядає так (переважно) – я прокидаюсь, починає боліти живіт нижня частина,деколи відчуваю шлунок як тягне, після встаю, снідаю і десь за пів год йду в туалет (частіше всього рідкий стілець,кашеподібний), тобто різко притискає, деколи буває ще другий раз туалет але це як коли, після болить жівіт 1-2 год. Бувають дні що можу взагалі не піти в туалет, але таких днів дуже мало 1 на 30 днів. Так є при дієті 4 і мінімальних відхиленнях. Якщо ж їм щось з овочів або фруктів незалежно в якій формі приготування – розріджує і розділяє на пару раз туалет і дуже болить живіт після туалету.
На основі цього всього в мене появився страх виходити з хати вдень,щоб не сталось неприємностей. І тепер я ношу тільки довгий верхній одяг як десь йду, плюс змінні штани. Роботу знайшла дистанційну, відповідно працюю з дому. Але дуже хочу нормально функціонувати.
Фото результатів маю багато, а тут можна тільки 1.
Закладки

    -->
    Все права защищены © 2012 - Столичная клиника - диагностика, консультации специалистов, лечение в Киеве.
    Копирование разрешено при условии прямой, индексируемой ссылки на источник. Самолечение может быть опасным для вашего здоровья!
    продвижение сайтов в Киеве