Поиск по сайту:

Пример: Как найти Лора

Расписание работы:

"Столичная клиника" работает круглосуточно, по выходным (в том числе в субботу и воскресенье). Возможен вызов врача на дом (стоимость фиксированная)! Детальней о ценах можно узнать по контактным телефонам. Столичная Клиника - это место, где можно сдать (сделать) любой анализ и не переживать сколько он стоит в Киеве.

Доброго дня! мені 38 р. звернулася до свого гінеколога з …

Comment on Консультация гинеколога онлайн by галина.

Доброго дня! мені 38 р. звернулася до свого гінеколога з проблемою прищів та надмірного росту волосся на шиї. Мені призначили аналіз на гормони вільний тестостерон. естадіол 2 та прогестерон. Ось результати Тестостерон- 0, 56 . Прогестерон -<0,69. Естрадіол- 144.0.Дуже не хотіла би приймати гормональні препарети для нормалізції рівня гормонів, оскільки і так є проблема зайвої ваги,то чи можна відкоригувати рівень гормонів за допомогою фітопрепаратів. Якщо ні. то які гормаальні не спровокують зайвої ваги. ? Довіряю свому гінекологу . але дуже
хочу почути відповідь ще одного кваліфікованого спаціаліста, оскільки мова йде про моє здоров*я дякую.!

Recent Comments by галина

Консультация дерматолога онлайн
Доброго дня! Мені 38 років.вже близько року перідично лікуюся від гранульоми. яка появилася на обох стопах.. Консультувалася в трьох різних спеціалістів- відповідь одна, класична форма гранульоми. від чого з*явилася і як лікувати- не знаємо.. Останній раз призначили мазь Гідрокортизону і Стерокорд, але результату. звісно ж. ніякого.Можливо ви зможете мені допомогти.. Близько року з*явилися невеликі плямки на двох ступнях зверху, потім я помітила, що вони почали рости, круглі плями з каймою. яка чуть піднімається над шкірою… Потім на правій нозі зійшло і якийсь час не було. тепер знов з*явилося.. Можуть час від часу чуть сходити, потім появлятися . На лівій ступні діаметром десь 3 см, на правій менше. Окрім психологічного дискомфорту більше ніяк не турбують.. Чи можете мені якось допомогти в цій ситуації. дякую.

Закладки

    -->
    Все права защищены © 2012 - Столичная клиника - диагностика, консультации специалистов, лечение в Киеве.
    Копирование разрешено при условии прямой, индексируемой ссылки на источник. Самолечение может быть опасным для вашего здоровья!
    продвижение сайтов в Киеве