Поиск по сайту:

Пример: Как найти Лора

Расписание работы:

"Столичная клиника" работает круглосуточно, по выходным (в том числе в субботу и воскресенье). Возможен вызов врача на дом (стоимость фиксированная)! Детальней о ценах можно узнать по контактным телефонам. Столичная Клиника - это место, где можно сдать (сделать) любой анализ и не переживать сколько он стоит в Киеве.

Доброго дня! Все почалося з того, що у ліве вухо …

Comment on Консультация отоларинголога (ЛОР) онлайн by Юлія.

Доброго дня! Все почалося з того, що у ліве вухо мені хтось влетів (якась комаха). Я навіть не зрозуміла, чи вона там залишилась, чи полетіла далі. Вночі того ж дня в мене заклало (ніби ватою) спочатку ліве вухо, потім праве. На ранок праве вухо розклало, ліве — не зовсім. Було відчуття, ніби я в танку, чи винирнула з води. Я відразу ж звернулась до лора. Чужорідного тіла у вусі не було, сказав, що трішки травмоване і назначив «Левоміцетин» (очні краплі) -3 дні. Через тиждень я знову звернулась до нього. Лікар сказав, що є невеликий набряк, поставив на місце барабанну перетинку і назначив краплі в ніс «Риназолін» — 3 дні, сказав, що схоже на грибкову інфекцію, але він сумнівається. Аналізів у нас таких не роблять. Через тиждень я знову звернулась до нього, так як додався свербіж у вусі. Лор назначив «Флюконазол» — 50 мг — 1 т. 10 днів, «Екзодерил» — нашкірний розчин — 4 краплі 2 рази в день у кожне вухо — 14 днів. Через декілька днів після закінчення лікування я знову відчула якусь напханість у вусі, а пізніше — і свербіж. Я знову звернулась до лікаря. Він сказав, що вушко здорове, але призначив ще «Клотримазол» — розчин — змазувать слухові ходи 2 рази в день 2-3 тижні. Поки я змазувала, всі симптоми зникли. Але як тільки перестала змазувати, знову повернулось відчуття повноти у вусі. Підкажіть, будь ласка, що робити далі. Дуже Вам дякую!
Закладки

    -->
    Все права защищены © 2012 - Столичная клиника - диагностика, консультации специалистов, лечение в Киеве.
    Копирование разрешено при условии прямой, индексируемой ссылки на источник. Самолечение может быть опасным для вашего здоровья!
    продвижение сайтов в Киеве