Поиск по сайту:

Пример: Как найти Лора

Расписание работы:

"Столичная клиника" работает круглосуточно, по выходным (в том числе в субботу и воскресенье). Возможен вызов врача на дом (стоимость фиксированная)! Детальней о ценах можно узнать по контактным телефонам. Столичная Клиника - это место, где можно сдать (сделать) любой анализ и не переживать сколько он стоит в Киеве.

Доброго дня! Сину майже 5 років. Починаючи з лютого безперервно хворіє. …

Comment on Консультация отоларинголога (ЛОР) онлайн by Марта.

Доброго дня!
Сину майже 5 років. Починаючи з лютого безперервно хворіє. Симптоматика завжди одна і та сама: сильна закладеність носа, густі виділення біло-жовто-зеленого кольору. Збільшені мигдалки, лімфавузли (в черевній порожнині також), постійне покашлювання комбіноване, зазвичай це все супроводжується температурою 39, а також сильним метеоризмом з різким запахом. Періодично здаємо кров та сечу. В крові інколи підвищенні лейкоцити (до 16)/лімфоцити. Один раз пробували лікувати антибіотиками (аугументин). Здавали кілька разів кал на глисти — результат негативний. У калі виявлено багато нейтрального жиру та слабопозитивний позакник прихованої крові у калі. З пшикалок в ніс і горло вже перепробували напевно все на світі… Здавали на алегрію — нічого критичного, кров з вени на гельмінти, герпес, вірус епштейна-Барра — нічого не виявили. БАК посів з зіву виявлено branhamella catarrhalis в кількості 5*10^6 КУО. У мене(мама) — те саме в посіві. Чи це норма, чи щось страшне і потребує лікування антибіотиком, та чи може бути причиною цього безперервного жаху?) Буду дуже вдячна за відповідь.
Я хворію теж, тільки без високої темпераури і рідше.
Закладки

    -->
    Все права защищены © 2012 - Столичная клиника - диагностика, консультации специалистов, лечение в Киеве.
    Копирование разрешено при условии прямой, индексируемой ссылки на источник. Самолечение может быть опасным для вашего здоровья!
    продвижение сайтов в Киеве