Поиск по сайту:

Пример: Как найти Лора

Расписание работы:

"Столичная клиника" работает круглосуточно, по выходным (в том числе в субботу и воскресенье). Возможен вызов врача на дом (стоимость фиксированная)! Детальней о ценах можно узнать по контактным телефонам. Столичная Клиника - это место, где можно сдать (сделать) любой анализ и не переживать сколько он стоит в Киеве.

Добрий день. Дитині 2 місяці збільшені шийні лімфовузли до 1см. …

Comment on Педиатрия by маріанна.

Добрий день. Дитині 2 місяці збільшені шийні лімфовузли до 1см. більше 1 місяця.Температура в нормі 36.9 37.1. симптомів більше ніяких немає. Хлопчик активний розвивається відповідно до віку. на грудному годуванні.Добре набирає вагу при народженні 3500 в 2 місяці 5400. Вагітність і пологи без ускладнень. Загальний аналіз крові в нормі лімфоцити 74. Буду вдячна за допомогу.

Recent Comments by маріанна

Консультация педиатра онлайн
Добрий день. Дитина 2 місяці збільшені лімфатичні вузли на шиі розміром менше 1 см вже більше місяця. В 1 місяць був діатез.Більше нічим не хворів. Хлопчик на грудному годуванні ,щеплень ніяких не проводилось. Температура в нормі 36.9 37.1 Загальний аналіз крові в нормі лімфоцити 74. Симптомі більше ніяких немає. Дитина активна розвивається відповідно до віку. Приймаємо лімфоміозот. Вагітність і пологи без ускладнень. Збільшені тільки шийні лімфовузли! Скажіть чи це може бути нормальним. Яка норма лімфоцитів у дитини 2 місяці. Дуже дякую!

Закладки

    -->
    Все права защищены © 2012 - Столичная клиника - диагностика, консультации специалистов, лечение в Киеве.
    Копирование разрешено при условии прямой, индексируемой ссылки на источник. Самолечение может быть опасным для вашего здоровья!
    продвижение сайтов в Киеве