Поиск по сайту:

Пример: Как найти Лора

Расписание работы:

"Столичная клиника" работает круглосуточно, по выходным (в том числе в субботу и воскресенье). Возможен вызов врача на дом (стоимость фиксированная)! Детальней о ценах можно узнать по контактным телефонам. Столичная Клиника - это место, где можно сдать (сделать) любой анализ и не переживать сколько он стоит в Киеве.

Шановний лікарю! Я вже не один рік страждаю віддчуттям закладеності …

Comment on Отоларингология (ЛОР) by Мария Кучеренко.

Шановний лікарю! Я вже не один рік страждаю віддчуттям закладеності у лівому вусі, шумом, зниженням слуху. Але останні кілька місяців шум у вусі не зменшується ні вдень, ні вночі, при підвищеному тиску і при нормальному, вимотує вкрай. Участкова ЛОР виписувала каплі від запального процесу, продувала, промивала — ніяких змін. Провірила судини головного мозку — сильних патологій немає, є розширнння, але запевнили, що це не може давати таку симптоматику. Невропатолог виписав ліки з гінкго білоба — ніякого результату після двох місяців регулярного прийому. Пила ліки для покращення мозкової діяльності — може, і покращилась, але від шуму і закладеності не врятувала. Відчуття чогось стороннього, бажання почистити — постійне. Вушні воронки сама собі прописала, підпалювала — теж без видимого результату.
Отакі справи.
Хочу записатися на прийом, щоб хоча б діагноз уточнити і зрозуміти, як лікувати або хоча б полегшити стан.
Мені 62 роки, активно працююча пенсіонерка, хочу ще деякий час бути у формі, але вже втрачаю надію, що хтось мене позбавить від неприємних симптомів невідомого походження.
Закладки

    -->
    Все права защищены © 2012 - Столичная клиника - диагностика, консультации специалистов, лечение в Киеве.
    Копирование разрешено при условии прямой, индексируемой ссылки на источник. Самолечение может быть опасным для вашего здоровья!
    продвижение сайтов в Киеве