Главная Консультации №❶ Консультации: цистоскопия

Консультации: цистоскопия

мені робили цистоскопію, після чого зробили діагноз — запалення шийки сечового міхура.
Назначили 7 днів впускати в сеч.міхур колларгол 2% по 20 мл, після чого 10 дн. необхідно теж впускати вітамінну суміш, яка складається з: обліпіхове масло + вітаміни А,Е, D.
В мене питання з приводу цієї суміші, як її робити(приготувати) і в яких пропорціях, тому що можливості з лікарем зв’язатися немає, і перепитати ні в кого….
Буду дуже вдячна за допомогу.

Уролог: Здравствуйте. Достаточно было бы использовать инсталляции облепиховым маслом с анестетиком. Плюс антибиотик, например — Монурал.


Записаться на прием к врачу можно по телефону:

Статьи по теме:

  1. Встречаюсь с девушкой, я у нее первый секс. партнер. спустя...
  2. Добрый день! Мне 35 лет. Последние дней 5 беспокоят боли...
  3. Під головкою на уздечку (більшість) и на слизові оболонці з»являються...Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Добавить фото, заключение врача (только 1 картинка)

Один комментарий: Консультации: цистоскопия

  • Алла говорит:

    Мені лікарь уролог призначив цистоскопію, вагаюсь чи потрібно її роботи. Три неділі назад були прояви циститу, постійне відчуття переповненого сечового міхура. Зробила загальний аналіз сечі виявили кількість лейкоцитів 22, зробила на бак посів сечі — виявили кишкову паличку, результати УЗІ показали сольовий діатез, пісок у розмірі 2міліметри, запалення нирок та сечового міхура. Болі у нирках турбують періодично на протязі півтора року. 5 днів пропила нітроксолін, та 5 днів антибіотик назву не пам’ятаю оскільки його призначив лікарь терапевт не дочикавши результатів бак-посіву та канефрон. До цього самостійно випила монурал, на певний час допомогло, але згодом у вечері прояви переповненого сечового міхура повторювались с періодичністю, часте сечовипускання з малою кількості сечі. Після зверення до уролога було призначенопропити 10 днів офлоксацину та фурамаг. лікування допомогло але періодчно відчуття переповненого сечового міхура з’являється на протязі декілька хвилин згодом проходить. Чи варто проходити цистоскопію? Можливо необхідна консультація гініколога.

    Консультант: Да, цистоскопию стоит сделать и гинеколога посетить тоже не помешает.

    Читать полностью...

Описание услуги:

"Столичная клиника" проводит онлайн консультации пациентов по различным медицинским направлениям.

Услуга абсолютно бесплатна, но имеет предварительный характер (онлайн невозможно поставить диагноз или назначить лечение).

Любые рекомендации и советы опубликованные на сайте нужно согласовать с врачом! Самолечение может быть опасным для вашего здоровья. Перед использованием сайта прочитайте правила.

-->
Все права защищены © 2012 - Столичная клиника - диагностика, консультации специалистов, лечение в Киеве.
Копирование разрешено при условии прямой, индексируемой ссылки на источник. Самолечение может быть опасным для вашего здоровья!
продвижение сайтов в Киеве